ВІТАЮ У СВОЄМУ БЛОЗІ КОЛЕГ- ОДНОДУМЦІВ, ДОПИТЛИВИХ І НЕПОСИДЮЧИХ ВИХОВАНЦІВ, ТУРБОТЛИВИХ БАТЬКІВ!

пʼятниця, 20 березня 2020 р.

Увага! Шановні здобувачі освіти! Перебуваючи на карантині з 13.03. по 03.04. 2020 року ми з вами працюємо дистанційно, а саме: 
- завдання для учнів 9-11 класів розміщені на сайті школи,
- завдання для 1-8 класів  надсилаються вчителями-предметниками через Viber, або в телефонному режимі.
Завдання час від часу оновлюються, слідкуйте за цим! Виконувати їх, здобувачами освіти, обов'язково!

Немає коментарів:

Дописати коментар